Pobjede Ludbrežana, Križevčana i Virovaca

Košarkaši Grafičara u 11. su kolu Druge hrvatske lige Sjever pobijedili Bjelovar 83:75. U prvoj dionici Ludbrežani nisu bili raspoloženi u napadu pa su Bjelovarčani stigli do prednosti od pet koševa. I u drugoj četvrtini postotak šuta Ludbrežana nije bio na željenoj razini pa su Bjelovarčani i na predah otišli s plus pet.

Od 23. minute u napadu Grafičara proradili su Božić i Novak i njihovim dobrim rolama Ludbrežani su stigli do izjednačenja. U završnih deset minuta Ludbrežani su nametnuli svoj ritam igre i na kraju stigli do očekivane pobjede. Križevački je Radnik u neizvjesnoj završnici uspio kreirati preokret protiv Petra Zrinskog i upisati pobjedu 85:77, dok je virovski Podravac na gostovanju u Virovitici bio uvjerljiv i upisao visoku pobjedu 61:107 protiv Virke.