Podravac se probudio nakon primljenog gola

Zanimljiv susret 2. kola 2. žnl Varaždin igrao se u subotu u Sesvetama Ludbreškim gdje je domaći Podravac Kitro pobijedio s 3:1 goste iz Vrbanovca. Prvi gol na utakmici stigao je u smiraj prvog dijela, a poveli su gosti kada je precizan bio Nikola Delić u 44. minuti i tim se vodstvom otišlo na predah. Vodstvo gostiju nije dugo trajalo jer je već u 48. na 1:1 izjednačio Igor Prebegović, a onda su Sesvećani postigli još dva pogotka. Prvi u 60. minuti za koji je zaslužan Filip Vagjunec, i drugi u 67. minuti koji je djelo Mladena Vađunca, a zanimljivo je da su obojica u igru ušla na poluvremenu. Podravac iduće kolo gostuje u Babincu kod Dinama, dok Dinamo 01 dočekuje Radnički.