Podravina glatko izgubila protiv jakog Bjelovara

Nisu se dobro proveli ludbreški nogometaši na gostovanju u Bjelovaru u sklopu 7. kola 3. hnl sjever. Domaći nogometaši imali su u utakmici potpunu inicijativu koju su okrunili s pet golova u mreži Ludbrežana.

U 23. minuti mrežu Slukića načeo je Hajdarović, a pet minuta kasnije precizan je bio Arap. Isti igrač zabio je i za 3:0, a u zadnjih deset minuta, Podravina je kapitulirala još dva puta dok su se u listu bjelovarskih strijelaca upisali prezimenjaci Pranjić – Jakov i Marko.

Podravini sada slijedi županijski kup u srijedu kod Drave-Ajax, a za vikend su domaćini Podravcu.