Podravina i Koprivnica odigrali uzbudljiv susret

Nakon više od tri mjeseca ljubitelji nogometa mogli su pogledati nogometnu utakmicu u Ludbregu.Na gradskom stadionu gostovala je ekipa Koprivnice u kojoj ovog proljeća nastupa bivši igrač Podravine, koji je jesenas bio najbolji strijelac ‘Plavih bluza’, Luka Artuković. Podravina se u prvom kolu nastavka neočekivano ‘okliznula’ u Virovitici, a sastav Koprivnice remizirao je s Varteksom. Gosti su već u 18. sekundi utakmice sami sebi priredili šok jer je u vlastitu mrežu zabio Matoničkin.

Na 2:0 domaći su došli prvim pogotkom Marija Sačera koji je u 17. minuti visoko skočio i glavom zabio na ubačaj Dumbovića. Od tada je Koprivnica preuzela inicijativu i preko kapetana Radotovića u 38. minuti uspjela smanjiti.No, samo tri minute kasnije Sačer je postigao svoj drugi gol i s 3:1 otišlo se na poluvrijeme. U drugom poluvremenu Koprivnica je zavladala sredinom terena i u četiri minute preko Kensukea i Brckovića uspjela poravnati rezultat na 3:3. Do kraja utakmice ostalo je još 25 minuta u kojima su gosti čak mogli odnijeti puni plijen iz Ludbrega, no domaći vratar Kovačić, s dvije odlične obrane pred sam kraj utakmice uspio je sačuvati neriješen rezultat.