Podravina pobijedila autogolovima, sutra derbi lige protiv Virovaca

Podravini su u zimskom prijelaznom roku pristupili Mario Kranjec iz Radničkog iz Hrženice te Patrick Osei Kesse iz NK-a Varaždin. Varaždin je Kessea i ranije Karla Samboleca Podravini ustupio na posudbu do 31. svibnja ove godine. Pojačanja Podravine neće klubu moći biti odmah od koristi jer se Kranjec bori s viškom kilograma, a Kesse se oporavlja od ozljede. Posljednju pripremnu utakmicu prije proljetnog nastavka protiv Mladosti iz Svete Marije odigranu u subotu Sambolec je odlično odigrao na svojoj stoperskoj poziciji, Kranjec je dobio 60 minuta, a nedostajali su Dodik zbog ozljede i gripozni Valjak.

Četveroligaš iz Međimurja bio je ravnopravni protivnik Podravini, ali je dvama pogodcima svojih stopera u vlastitu mrežu pokvario opći utisak. Mnogobrojni gostujući navijači sasvim sigurno nisu bili zadovoljni reakcijama Vlaha i Tarandeka koji su na sličan način matirali svog vratara. U posljednjoj minuti susreta kapetan gostiju Mihael Vlah postao je dvostruki tragičar promašivši gol iz jedanaesterca.

Hoće li ova pobjeda od 2:0 Podravini biti dovoljna za samopouzdanje ekipe na prvenstvenom gostovanju protiv Podravca u Virju, vidjet će se sutra popodne.