Podravina u finalu županijskog kupa

Jučer je na Gradskom stadionu u Ludbregu odigrana uzvratna utakmica polufinala županijskog kupa u kojoj je ludbreška Podravina s 3:0 pobijedila varaždinski Varteks. S obzirom da je prije tjedan dana na varaždinskoj Slobodi bilo 0:1 za ludbreške nogometaše, oni su se plasirali u finale ukupnim rezultatom od 4:0.

Na jučerašnjoj utakmici igrači Podravine preuzeli su inicijativu od samog starta i dobru igru naplatili s tri pogotka. Prvi gol na utakmici je djelo Josipa Golubara koji je bio precizan u 34. minuti susreta, a tim se rezultatom otišlo i na odmor. U nastavku se dominacija domaćih nastavila, a najprije je u 68. Tkalčić povisio na 2:0, a konačnih 3:0 postavio je u 74. minuti Horvatinović.

Ovim rezultatom ostvaren je jedan od ciljeva ludbreškog kluba u ovoj sezoni, a finale županijskog kupa igrat će 16.06. u Ludbregu protiv Bednje Beletinec koja je izbacila Nedeljanec. Prije toga, u subotu je na rasporedu gostovanje kod Ždralova koji su prošlo kolo osigurali naslov prvaka pa će ova utakmica biti više prijateljskog tipa.