Podravka izgubila od Györa, na utakmicu došla Martina Dalić

Rukometašice Podravke Vegete večeras su upisale novi poraz u Ligi prvakinja. Bolji je u Koprivnici bio mađarski Györ, višestruki europski prvak slavio je rezultatom 15:33, čime je Podravka izjednačila najteži domaći poraz (17:35 protiv Vardara 2013.).

U prvom poluvremenu domaće su pružile dobar otpor, u nastavku je kvaliteta došla na naplatu. Do kraja skupine Lige prvakinja Podravki su preostala gostovanja kod Budućnosti i Valcee, a Koprivničanke više nemaju ni matematičkih izgleda za prolaz.

Na utakmici je bila i nova predsjednica Podravine Uprave Martina Dalić, koja se poslije susreta fotografirala s rukometašicama i vodstvom kluba. Je li to bila poruka da ženski rukomet u Koprivnici ide dalje na visokim razinama, doznat ćemo uskoro…

PODRAVKA VEGETA: Ećimović (2), Dumanska (9); Zadravec, Turk, Beganović 1, Karlovčan, Popović 1, Jandrašić 1(1), Džono 1, Milosavljević, Mrđen, Mugoša 2, Franušić 1, Buljan, Tsakalou 7(2), Carlos 1. TRENER: Zlatko Saračević.
GYÖR: Glauser (4), Leynaud 1 gol (4 obrane), Solberg; Edwige 2, Ogonovszky 1, Dale 5, Hansen 2, Görbicz 1(1), Oftedal 5, Kristiansen 6(2), Lukacs, Fodor 1, Nze Minko 6, Faluvegi 3. TRENER: Gabor Danyi.