Podravka iznenadila na teškom gostovanju kod Siofoka

Podravkašice su uspjele iznenaditi lanjske pobjednice EHF Kupa Siofok na gostovanju u 3. kolu ovog europskog natjecanja. Mađarke su se morale zadovoljiti s neriješenim 30-30.

Prvi dio Mađarke su uglavnom držale prednost od 2, 3, a imale su i 5 golova razlike, da bi na kraju na odmor otišle s rezultatom 18:14. Podravka je u nastavku igrala bolje, no domaće igračice nisu dopustile preokret pa je susret završio u egalu. U 44. minuti Podravka je čak vodila 22:24, no Siofok se kasnije uspio probuditi i serijom 6-0 napravio zanimljivu utakmicu do zadnje sekunde.

Treba dodati i kako je Podravka imalu podršku 15-ak najvatrenijih Kronikusa. Sljedeće 4. kolo igra se u Koprivnici 26. siječnja, a dolazi nam upravo današnji protivnik.