Poljanec dvaput vodio i na kraju podijelio bodove

Miniderbi 3. ŽNL središta Ludbreg odigran je u subotu u Poljancu, gdje je domaća momčad ugostila ekipu Bukovčana 27 iz Malog Bukovca. Utakmica je opravdala očekivanja derbija u kojem su se susrele ekipe iz vrha ljestvice, a na kraju zadovoljniji mogu biti gosti koji ne samo da su osvojili bod na teškom gostovanju, već su pogodak vrijedan boda postigli u zadnjoj minuti.

Poveli su domaćini u 18. minuti pogotkom Miroslava Filipa, da bi na 1:1 poravnao Marin Hrupec u 37. minuti, a tim se rezultatom otišlo na predah. U drugom poluvremenu Poljanec je poveo drugi put i to u 74. minuti kada se u strijelce upisao Stjepan Govedić. Kada se činilo da će bodovi ostati u Poljancu, u 90. minuti svojim drugim pogotkom Hrupec je donio bod Bukovčanu 27. (dv)