Polufinale županijskog Kupa: Virovci i Križevčani izborili finale

Košarkaši Podravca u polufinalu su županijskog Kupa s uvjerljivih 86:69
pobijedili bjelovarski Vedi. Bjelovarčani su iskoristili lošiji početak Virovaca i u osmoj minuti imali su plus osam.

U drugoj četvrtini Virovci su zaigrali agresivnije u obrani, a i u napadu su bili raspoloženiji pa su na predah otišli s plus sedam. Od treće dionice Podravac je s lakoćom kontrolirao igru i rezultat i na kraju slavio s uvjerljivih plus 17.

-Pomladili smo momčad pa je u našoj igri bilo dosta oscilacija. No, kako nam je ovo nakon dugo vremena prva službena utakmica mogu biti zadovoljan s
prikazanom igrom i izborenim finalom Kupa – kaže Mirko Hrženjak, trener
Podravca.

U drugom polufinalnom ogledu križevački Radnik je pobijedio Virku iz
Virovitice 79:64. Finale između Radnika i Podravca igra se u srijedu u 21 sati u dvorani križevačke Osnovne škole Ljudevita Modeca.