Poraz kuglačica Podravke u Zagrebu, slijedi susret s konkurenticama

Kuglačice Podravke prošli su vikend gostovale u Zagrebu kod drugoplasirane ekipe Admirala i izgubile 6:2 (3445:3367, 11.5:12.5). Podravkašice su srušile najviše čunjeva ove sezone, no to nije bilo dovoljno da bi iznenadile domaće igračice koje dobro poznaju svoju kuglanu. U prvom bloku Lukčin (559) osvaja prva tri seta i poen protiv Mazulović, a Bolić (546), unatoč odličnom startu, nije osvojila više od jednog seta protiv najbolje igračice utakmice Cindrić.

U drugom bloku Zver (547) u odlučujućem setu nije uspjela pobijediti Imširović, a Šimunić (530) gubi od Jelavić. U zadnjem bloku Matiša (582) je osvojila dva seta, ali ima manje čunjeva od Smuđ, a Orehovec (603) najboljim rezultatom kod podravkašica pobijedila je Majhen osvojivši sva četiri seta. Sljedećeg vikenda nitko ne izlazi na staze, a nakon toga u Koprivnicu stiže ekipa Splita koja dijeli šesto mjesto i ima isto bodova kao i Podravka.