Poraz Legrađana od imenjaka: Nađ ublažio domaći poraz

Legradski Graničari poraženi su na domaćem terenu 1:2. Poraz su im nanijeli imenjaci iz Bušetine. Poveli su golom Mikolčića 0:1, a tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku ponovno ista priča.

Bolji gosti poveli su i 0:2 golom Petrinića u 54. minuti. Legrađani su zatim stisnuli i smanjili vodstvo preko Nađa, no bilo je to sve od njih na ovoj utakmici. Priča se kako je Nikica Srpak, trener-igrač Graničara, nakon poraza rekao kako više ne želi biti trener, no u klubu nam to nisu htjeli potvrditi. Za Graničar su igrali Ružić, Trupina, Šarlija (od 58. Orehovec), Polančec, Paveli, Baričić (od 46. Srpak), Ledinski, Višak, B. Mešnjak (od 75. Ganžulić), Dodik i Nađ.