Poraz Lipe: Mlade nade Ždalčanima donijele trobod

Prekodravac je u 25. kolu Prve županijske lige pobijedio hlebinsku Lipu 2:0. U borbi za ostanak Ždalčanima je pobjeda bila imperativ pa su od samog početka zaigrali s velikom željom da osvoje nužne bodove. Napadačka igra Ždalčanima se isplatila u 17. minuti kad je njihova mlada nada, Volarić, iskosa s 13 metara zatresao mrežu Nemca za 1:0. U samoj završnici prvog poluvremena Ždalčani su imali dvije stopostotne prilike za povećanje vodstva, no Luka Pavešić i Kopričanec nisu imali potrebnu mirnoću u završnicama akcija. I u drugom poluvremenu Ždalčani su bili konkretniji, a u 85. minuti stiglo je i olakšanje za domaće navijače. Ubačaj Kopričanca prošao je do Huđeka, a još jedna mlada nada Ždalčana zabila je za potvrdu pobjede i konačnih 2:0.