ZAVRŠENA UTAKMICA Unatoč boljoj igri Slavenaši nisu pobijedili Split. Utakmica završila bez golova

Slaven od 87. minute igrao s igračem više. Crveni karton zbog prigovora zaradio Vojnović

Autor: podravski.hr — 06.04.2013. / 15:01 Sport

90+4′- Završena utakmica na Gradskom stadionu

90+3′ – Vugrinec u kaznenom prostoru okrenuo Splićane i pogodio u ruku igrača Splita. Sudac nijem.

90+1′ – Igra se 4 minute sudačke nadoknade

90′ – Izmjena za Slaven: Izašao Rak, ušao Jelavić

87′ – Slaven s igračem više: Vojnović zaradio izravnan crveni karton. Zbog čega, nije zasad poznato, vjerojatno je bila riječ o  prigovoru glavnom sucu

86′ – Komentar navijača: Šteta, prvi put tak dobro igraju, šteta kaj neznaju zabiti

85′ – Izmjena za Split: Izlazi Rebić, ulazi Barišić

79′ – Utakmica je još više živnula: Čanađija dugačkom loptom pronalazi Raka kojem udarac čita golman Splita Vuković

76- Izmjena za Slaven: Umjesto Glavice ulazi Delić

75′ – Stopostotna za Slaven: Bijeg Vugrinca koji ulazi jedan na jedan s golmanom Splita koji brani siguran zgoditak

73′ – Trener Splita Zoran Vulić oštro protestira sucu Krečaku nakon jednog dvojbenog kontakta dvojice igrača Slavena i Splita. Sudac trener samo smiruje. Komentar gledatelja: Krečak, pusu mu daj!

70′ – Izmjena za Split: Izlazi Tokić ulazi Vitaić

69′ – Izmjena za Slaven: Umjesto Jugovića ulazi Vugrinec

68′ – Hrgoviću žuti karton nakon oštrog starta na igraču Slavena

67′ – Slavenaši nastav ili s promašajima: Glavica u izglednoj prilici puca preko gola

65′ – Kvesić dobio žuti karton nakon oštrog starta na Čanađiji

navijaci2

Navijači Slavena u strepnji hoće li slaviti ili ne

53′ – Ofanziva Slavena. Najprije Novinić ne stiže do gola, zatim nekoliko trenutaka poslije Glavica ne uspijeva prevariti golmana Splita

51′ – Slobodni udarac Raka Maras glavom prebacuje i zamalo prebacuje loptu u mrežu. Golman Vuković krajnjim naporom izbacio u korner iz kojeg Slavenaši nisu učinili ništa posebnog

46′ – Nastavljena utakmica na Gradskom. Izmjena za Split: Kvesić ulazi umjesto Glavine

navijaci splita

Malobrojni navijači Splita

45′ – Završeno poluvrijeme na Gradskom stadionu. Slavenaši više mogu žaliti za propuštenim prilikama

42′ –  Nakon odličnog centaršuta Marasa Rak promašio cijelu loptu pred golom Splita. Da je pogodio, bio bi to siguran zgoditak Slavena

35′ – Rodić brani zicer. Glavina prihvatio loptu iz sredine i pucao, a Rodić mu je refleksno obranio. Lopta je nakon kornera stigla kroz šumu nogu Vidiću koji je s 3-4 metra promašio cijela vrata i pucao preko Rodićevog gola. Mnogo sreće za Slaven u ovom trenutku

31′ – Slobodni udarac Marasa s oko 18 metara završava u prečki od koje se lopta odbila u polje, Križanac s gol linije izbija, a lopta je u nastavku akcije pogodila Glavicu u ruku

26′ – Purić prihvatio loptu na sredini, i s oko 17-18 metara pucao oštro pored gola

21′ – Rak postigao zgoditak, no linijski sudac Perica označio zaleđe

18′ – Travnjak je već poprilično izrovan. Po golu je pucao Čanađija i primorao Vukovića na paradu

16′ – Prva prilika i za Split: Vojnović je prihvatio loptu na rubu 16-erca i pucao oštro pored gola

bali

Sudac Krečak tjera pomoćnog trenera Balija s klupe

14′ – Prva izrazita prilika Slavenaša: Rak je primio loptu iz dubine, no njegov udarac pročitao je Vuković

10′ – Početna inicijativa Slavenaša, konkretniji su i zanimljiviji, no još uvijek bez učinka

5′ – Sudac Ivo Krečak udaljio s klupe trenera golmana Branka Balija. Nešto mu je ‘grdo’ viknuo

2′ – Prvi udarac po golu: Maras isprobao ljevicu s 20-tak metara, na žalost za Slaven pored gola Vukovića

1′ – Počela utakmica na Gradskom stadionu. Za Split u prvih 11 igraju trojica bivših Slavenaša Križanac, Radeljić i Vojnović.

gledatelji

Na Gradskom se stadionu okupilo najviše 600 ljudi

Srdačan pozdrav s Gradskog stadiona u Koprivnici gdje Slavenaši od 16:00 sati igraju prvenstvenu utakmicu protiv Splita. Slavenaši još nisu slavili u proljetnom dijelu i nadaju se da će protiv Splita uknjižiti svoja prva tri boda.

SASTAVI

Slaven: Rodić, Kokalović, Bubnjić, Čanađija, Jugović, Glavica, Barić, Purić, Rak, Novinić i Maras. Klupa: Pelin, Delić, Vugrinec, Jelavić, Gregurina, Geng, Pranjić.

Trener: Roman Sović.

Split: Vuković, Glavina, Križanac, Vidić, Rebić, Radotić, Radeljić, Vojnović, Paracki, Tokić i Hrgović. Klupa: Zagorac, Glumac, Vitaić, Braban, Kvesić, Galović i Barišić.

Trener: Zoran Vulić.