PRIPREME KLUBOVA: Uvjerljiva pobjeda Podravca na Parku prinčeva u Drnju

Nogometaši Podravca iz Virja koje trenira koprivnički trener Valentin Knapić preokretom su došli do pobjede u pripremnoj utakmici odigranoj jučer na Parku prinčeva u Drnju. Slavili su 1:4.

Poveli su Drnjanci golom Marka Novokmeta, no nogometaši Podravca su izjednačili i u drugom poluvremenu preokrenuli i potpuno nadigrali domaćina, nogometaše Tomislava. Čak tri gola za Podravac postigao je Leo Kovačić, a jednom se u strijelce upisao negdašnji slavenaš David Arap.

“Relativno sam zadovoljan utakmicom s obzirom na naš loš ulazak u nju. Moji su igrači stajali daleko od igrača, nisu se ponašali kako smo se dogovorili. No, od 25 minute na dalje to je bila kontrolirana utakmica, u drugom dijelu Drnjanci skoro pa nisu prešli centar” – rekao je Valentin Knapić, trener Podravca.