Pripremna utakmica KTC-a: Križevčani dobro namučili premijerligaša

Bjelovarčani su i u uzvratnom pripremnom susretu nadjačali Križevčane, a oba trenera, Sokač i Mrđen, naravno, iskušali su sve igrače koji su im trenutačno na raspolaganju. Tijekom utakmice vodili su i jedni i drugi, bilo je puno lijepih poteza na obje strane i odličnih obrana vratara Hančića i Grgića. Bilo je i čvrstih duela, a u jednom takvom nastradao je Perajicin nos nakon neopreznog prekršaja Obradovića.

Križevčani su bili bolji u prvom poluvremenu koje su u riješili u svoju korist, 13:11. Bjelovarčani su početkom drugog dijela serijom 3:0 poveli, ali je domaćin trima uzastopnim pogocima raspoloženog Ezgete u 39. minuti vratio vodstvo, 16:15, a u 47. je još vodio pogotkom Lazara, 21:20. Od 50. minute Bjelovarčani su uspjeli “prelomiti” utakmicu, a u 58. su već imali četiri pogotka viška, 24:28.

Ezgeta i Hančić ponajbolji kod domaćina, Grgić i braća Smojver u redovima gostiju. Ogled je, u svakom slučaju, dobro došao objim momčadima uoči nastavka natjecanja. Bjelovarčani će nastojati zadržati premijerligaški status, a Križevčani se pokušati uključiti u borbu za naslov prvaka u 1.HRL sjever.

KTC  27 (13)

BJELOVAR         30 (11)

KTC: Haman, Marković 3, Ezgeta 11 (4), Mušlek 1, Harča, Kemenović 2, Kota 3, Perajica 1, Martinčić, Lazar 1, Hančić, Pehar 3, Masnec 2, Adamić, Celovec. TRENER: Dalibor Sokač.

BJELOVAR: Prvonožac, Beljan, Šaravanja 4, Fiala 2, Repušić 2, Popović, Šimunović 3, Grgić, Obradović 3, Vidović 3, Grizelj, Domi. Smojver 5 (1), Jurišić 2, Doma.Smojver 6 (1). TRENER: Goran Mrđen.

KRIŽEVCI – GŠSD “Ljudevita Modeca”. GLEDATELJA: 50. SUTKINJE: Koren (Koprivnica), Stančir (Botovo). SEDMERCI: KTC 5 (4), Bjelovar 3 (2). ISKLJUČENJA: KTC 2 minute, Bjelovar 8 minuta.