Prva HNL Sjever kadeti i juniori: farmaceuti prejaki za Đurđevčane

Kadeti đuređvačkog Graničara u 13. su kolu Prve hrvatske lige Sjever pretrpjeli poraz 0:2 od Slaven Belupa. Odmah u prvoj minuti Picoki su ostali s igračem manje jer je Boris Miklić nakon neopreznog starta opravdano zaradio crveni karton. Farmaceuti su brojčanu prednost iskoristili u 25. minuti u kojoj je Dorian Piškor bio neumoljiv za 0:1. Sve do same završnice Đurđevčani su bili u igri za podjelu bodova, a u pretposljednjoj minuti Kristijan Katalenac potvrdio je pobjedu Koprivničanaca.

U ogledu juniora Slaven Belupo je slavio s uvjerljivih 0:5. Već u prvom napadu gostiju Mato Bagavac zabio je za početnu prednost, a isti igrač je i u 15. minuti bio neumoljiv za 0:2. U 43. je minuti Šimun Šabijan s bijele točke bio precizan za 0:3, dok su u drugom poluvremenu pobjedu Farmaceuta podebljali Matija Ognjenović i Dino Vršić.

KADETI

GRANIČAR (Đ)  0(0)

SLAVEN BELUPO      2(1)

GRANIČAR: Milošević, Markešić (od 48. Štefanov), Legradi, Miklić, Kaić (od 53. Glavnik), Šiptar, Suzić, Vindić, Miklaušić, Vargić, Paviša. TRENER: Suzić.

SLAVEN BELUPO: Požgaj (od 61. Perika), Knežević (od 53. Matotan), Varvir, Medved, Begić (od 5. Kosnica), Štefić, Piškor, Jakupanec, Krnjak, Gal, Katalenac. TRENER: Medenjak.

ĐURĐEVAC – ŠRC Vlado Leščan – Duspe. SUDAC: Ivan Huđ (Koprivnica). POMOĆNICI: Ritoša i Slaviček. STRIJELCI: 0:1 Piškor (25), 0:2 Katalenac (79). CRVENI KARTON: Miklić (1) – Graničar.

JUNIORI

SLAVEN BELUPO      5(3)

GRANIČAR: Stanešić, Pejić, Ban, Brusač, Škurdija (od 58. Skukan), Levačić, Milošević, Tomica, Palaić, Slaviček (od 55. Fusić), Petika. TRENER: Maronić.

SLAVEN BELUPO: Celiščak (od 65. Lovrić), Arambašić (od 46. Ognjenović), Palčić, Kraljević, Crnoja, Harači (od 65. Štefanec), Vršić, Lončar (od 46. Ovnić), Bagavac, Šabijan, Bartolić (od 65. Poldrugač). TRENER: Dodik.

ĐURĐEVAC – SRC Vlado Leščan – Duspe. SUDAC: Bruno Ritoša (Koprivnica). POMOĆNICI: Huđ i Slaviček. STRIJELCI: 0:1 Bagavac (1), 0:2 Bagavac (15), 0:3 Šabijan (43 – 11m), 0:4 Ognjenović (65), 0:5 Vršić (69).