Prva hrvatska liga za kadete: Koprivnica nadigrala Ludbreg

Kadetska momčad Rukometnog kluba Koprivnica u subotu je u gimnazijskoj dvorani ugostila vršnjake iz Ludbrega u sklopu 7. kola Prve hrvatske kadetske rukometne lige. Mladi koprivnički rukometaši bili su bolji te su slavili rezultatom 23:19, poluvrijeme 9:8.

Čak šest od osam golova gostiju u prvom dijelu susreta postigao je Roko Vugrinec, koji je na kraju bio i najbolji strijelac gostiju s 12 golova. Imao je Ludbreg u 6. minuti vodstvo od 4:1, no Koprivnica se probudila i preko Mikačića stigla do izjednačenja, da bi u završnici poluvremena Zvonarek i Sinković postigli po dva pogotka za preokret.

U drugih 25 minuta Koprivnica je osigurala pobjedu. Ludbreg je parirao tek u uvodnih 10 minuta nastavka, no nakon toga više nije imao rješenja za raspoložene domaće rukometaše koje je sa sedam golova predvodio Fran Friščić, dok je Jan Sinković ubacio šest lopti u gostujuću mrežu.

S obzirom na to da se Vidovec u subotu nije pojavio u Koprivnici, Ludbreg i Koprivnica upisali su pobjede od 10:0 bez borbe. (gčm)