Prva liga za kadete: Koprivnica do vrha napunila mrežu Marofa

Prošlog četvrtka u ludbreškoj dvorani odigrane su dvije utakmice 12. kola regije 5 Prve hrvatske rukometne lige za kadete (U-17), u kojima su Ludbreg i Koprivnica ostvarili uvjerljive pobjede protiv Marofa, posljednje momčadi na prvenstvenoj ljestvici sa svega dva osvojena boda.

Ludbrežani su slavili rezultatom 32:16, poluvrijeme 15:5. U dominantnoj izvedbi domaćih rukometaša istaknuo se Maksim Škoro s devet postignutih pogodaka. Po pet golova zabili su Karlo Trojak i Luka Krušec, a po četiri Mario Jantol i Matej Posavec.

Koprivnica je bila još uvjerljivija te je svladala vršnjake iz Marofa rezultatom 44:10, poluvrijeme 25:5. U golijadi su posebno raspoloženi bili Lucas Gečić s devet i Dominik Vučković sa sedam pogodaka, šest je zabio Mišel Jadan, a po pet Jan Sinković, Morna Kolak i Ivan Matijević. Koprivnica je na ljestvici regije 5 na petom mjestu s 20 osvojenih bodova, Ludbreg je osmi s 11 bodova.