PRVA PROVJERA – Slavenaši rezultatom 2:1 pobijedili Bjelovarčane

Autor: podravski.hr — 12.01.2013. / 13:02 Sport

KOPRIVNICA – Nogometaši Slavena danas su odigrali prvu utakmicu u novom pripremnom ciklusu za nastavak prvenstva i polufinale Kupa. Na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona u Koprivnici protivnik je bio Bjelovar čiji su igrači dobro namučili kombiniranu momčad Slavena sastavljenu pretežno od juniora i igrača Koprivnice na probi. Sve zanimljivo događalo se u prvom dijelu utakmice. Poveli su Bjelovarčani zgoditkom Ljubića iz jedanaesterca kojeg je sudac Šimčić dosudio nakon što je Pranjić neoprezno igrao rukom. Izjednačili su Slavenaši nekoliko minuta kasnije kada je jedan igrač Bjelovara nepropisno u svojem šesnaestercu srušio Novinića, a kazneni udarac je u zgoditak pretvorio Maras. Isti je igrač donio pobjedu Slavenu nekoliko minuta kasnije nakon odlično izvedenog slobodnog udarca. Slavenaši u srijedu na Gradskom stadionu od 16:00 sati igraju svoju drugu pripremnu utakmicu protiv trećeligaša Podravine iz Ludbrega. (ke)

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn