Prvi dio sezone završile druge: Đurđevčanke slavile u Garešnici

Rukometašice Đurđevca u 11. su kolu Druge hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Garešnice upisale pobjedu 28:32. Đurđevčanke su idealno otvorile utakmicu i u prvih deset minuta stigle do vodstva 0:7. Sve do 20. minute Đurđevčanke su dominirale parketom pa su povećale plus na deset golova. Nakon toga s lakoćom su kontrolirale rezultat i na kraju upisale pobjedu kojom su prvi dio sezone završile na drugom mjestu.

Za Đurđevac su igrale i golove postigle: Mia Zagrajski 2, Jelena Karanović 7, Natalija Paro, Marija Veronika Lacković 1, Anamarija Mikulić 14, Nina Greguraš, Lea Franković, Asja Cestar 1, Paula Fuček, Melita Jug, Lea Pavlović 3, Nikolina Kovač, Antonela Golubić, Kristina Zeko 4, Sara Kucel i Ivana Ferenčić.