Radnik izgubio u posljednjoj minuti

Nakon što su prvenstvo otvorili s tri pobjede, nogometaši križevačkog Radnika upisali su dva poraza u nizu. Najprije su u prošlom kolu poraženi u Ždralovima kod Mladosti, a u subotu su upisali još jedan poraz, ovog puta na domaćem terenu protiv ekipe Papuka iz Orahovice rezultatom 1:2.

Prvo poluvrijeme subotnje utakmice proteklo je bez pogodaka, a nakon pet minuta nastavka poveli su gosti golom Mateja Rukavine. Uspjeli su domaćini izjednačiti u 81. minuti susreta golom Matije Petaka i kada se činilo da će bodovi biti podijeljeni, gosti su šokirali Križevčane minutu prije kraja.

Strijelac je u 89. minuti bio Luka Majdenić koji je u igru ušao posljednjih petnaestak minuta utakmice. Treba reći da su Križevčani igrali oslabljeni za standardnog igrača Gorana Dleska koji se nalazi na Socca Kontinentalnom kupu u Rumunjskoj gdje je jedan od članova naše reprezentacije. U idućem kolu Radnik će imati jako tešku zadaću jer putuju na gostovanje u Čakovec gdje ih čeka Međimurje, ekipa koja se prošle sezone natjecala u drugoj ligi i jedan je od glavnih pretendenata na prvo mjesto.