Raspoložene Linice nezaustavljive za Đurđevčanke

Rukometašice Đurđevca u derbiju sedmog kola Druge hrvatske lige Sjever pretrpjele su poraz 35:42 od Podravke Lino. Igra gol za gol trajala je 20 minuta, a u završnici prvog poluvremena Linice su stvorile prednost od tri gola. Lea Pavlović, koja je briljirala u napadu Đurđevčanki, vratila je u 40. minuti nadu u preokret domaćim rukometašicama jer je njenom odličnom rolom ekipa Vladimira Suvajca stigla do vodstva 29:28. No, od 48. minute uslijedio je totalni pad u obrani Đurđevčanki, što su Linice obilato koristile. Lana Strugar s lakoćom je punila domaću mrežu i njenom odličnom rolom Linice su se odlijepile na plus šest. U završnih pet minuta Koprivničanke su bez većih poteškoća kontrolirale igru i na kraju upisale uvjerljivu pobjedu 35:42.