REGIONALNA LIGA Podravkašice uz dosta muke pobijedile makedonski Vardar

Novom pobjedom Podravkašice su zadržale prvo mjesto u Regionalnoj ligi

Autor: podravski.hr — 02.03.2013. / 19:51 Sport

KOPRIVNICA – Rukometašice Podravka Vegete s 25:22 uspjele su svladati makedonski Vardar u sklopu 14. kola Regionalne lige i s još jednom pobjedom zadržale vodeću poziciju u ligi.
Kokice su u utakmicu ušle s dosta grča u utakmicu. Sve do 20. minute igralo se gol za gol i u toj minuti Podravka kod rezultata 10:9 prvi puta je stigla u vodstvo. U tih deset minuta do kraja prvog dijela ipak su se pribrale u napadu i zahvaljujući pogocima Gaće, Čović i Šon postavljaju 15:12 na kraju prvog dijela.
Dominacija domaćih rukometašica nastavila se i u drugom dijelu te su u jednom trenutku imale velikih šest pogodaka prednosti kod rezultata 22:16, ali Vardar radi seriju 5:0 i dolazi na samo pogodak zaostatka. Nakon domaćeg Time outa, stvari opet sjedaju na svoje mjesto te Pongrac i Milanović Litre pogocima rješavaju utakmicu u korist Podravka Vegete.

Izvještavaju Hrvoje Jurčić i Dubravko Vutuc

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn