REGIONALNA LIGA RUKOMETAŠICA Crnogorke u Koprivnici nadigrale Podravkašice, razbile ih u drugom dijelu

Iako su u prvom dijelu bile dominantne i nametnule svoju igru za koju Budućnost nije imala rješenje, kokice su sve prosule u drugom dijelu i na kraju zasluženo izgubile

Autor: podravski.hr — 29.03.2013. / 19:55 Sport

KOPRIVNICA – Rukometašice Podravke poražene su od crnogorske Budućnosti s tri pogotka razlike, bilo je 25:22. Iako su u prvom dijelu bile dominantne i nametnule svoju igru za koju Budućnost nije imala rješenje, kokice su sve prosule u drugom dijelu i na kraju zasluženo izgubile.

Prvih 20-tak minuta utakmice bilo je praktički izjednačeno i igralo se gol za gol, ali u 25. minuti Šon prvi puta odvodi Podravku na dva razlike, a do kraja prvog dijela bilo je i tri razlike za domaće rukometašice.

Nakon određenih izmjena u sastav Podravke, dolazi do pada u igri, što znalački koriste gostujuće rukometašice i mini serijama odlaze na dva do tri pogotka prednosti. Iako su sve pokušale, na kraju je ipak Budućnost odnijela pobjedu. Najučinkovitija pojedinka susreta bila je Sanja Damnjanović koja je postigla 13 od ukupno 22 pogotka Podravke. Kod gostiju istaknula se Mehmedović sa šest pogotka koja je zajedno s Cvijić i Knežević preokrenula utakmicu u korist svoje ekipe. Hrvoje Jurčić

Snimio: Dubravko Vutuc

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn