Regionalni turnir: Tri odličja za mlade nade križevačkog tenisa

Proteklog je vikenda u Križevcima održan regionalni turnir u kategorijama do 12 i 14 godina iz kalendara Teniskog saveza sjeverozapadne Hrvatske. Naime, domaćin Teniski klub Križevci u svojim je prostorijama ugostio tenisače iz cijele Hrvatske, a čak tri odličja osvojile su mlade Križevčanke u napetoj konkurenciji 20 tenisača i tenisačica.

Sven Povijač bio je pobjednik

Koprivničanci Sven Povijač i Marija Petrović slavili u svojim kategorijama.

Tako je kod dječaka do 12 godina najbolji bio David Mikić iz TK-a Varteks, koji je u finalu slavio protiv Franka Špehara iz TK-a Sirela Bjelovar.

Kod dječaka do 14 godina pobijedio je Sven Povijač iz TK-a Koprivnica ispred Dinka Ljuštine iz TK-a Feniks Daruvar.

U kategoriji djevojčica do 12 godina slavila je Marija Petrović iz TK-a Koprivnica, koja je finalu pobijedila Doru Konakčijev iz TK-a Varaždin 1181.

U kategoriji do 14 godina križevačke su tenisačice dijelile postolje. Tako je prvo mjesto osvojila Elizabeta Đuranec, dok je druga bila Korina Majdak ispred Ive Đurin. (ds)