Remi Pitomačana u Čazmi

Nogometaši Pitomače proljetni su dio prvenstva Četvrte hrvatske lige Sjever otvorili remijem 0:0 na gostovanju kod Čazme. Iako su tijekom cijelog susreta bili bolja momčad, Pitomačani nisu uspjeli zatresti domaću mrežu i osvojiti sva tri boda.

U prvom poluvremenu najbolje prilike Pitomačana zapucali su Matančić i Milinović. Odmah na početku nastavka Milinović se još jednom našao u izglednoj situaciji, ali je njegov pokušaj glavom sa sedam metara obranio domaći vratar.

Blizu vodstva i sva tri boda momčad Ivana Presečana bila je i u 87. minuti u kojoj je Babić s 15 metara bio zamalo neprecizan pa su se Pitomačani ipak morali pomiriti s podjelom bodova.