RUKOMET Druga ekipa križevačkog KTC-a slavila nad Čakovčanima

Mladi križevački igrači bili su iznimno učinkoviti, a prednjačio je Koprivničanac Benedikt Lazar s 11 pogodaka

Rukometaši druge postave KTC-a pobijedili su u nedjelju na svom parketu drugu postavu Čakovca 41:31 (20:17) u 18. kolu 3. lige Sjever. Mladi križevački igrači bili su iznimno učinkoviti, a prednjačio je Koprivničanac Benedikt Lazar s 11 pogodaka. Za momčad trenera Branka Krajačića nastupili su i postigli pogotke: Šporer, Kovačić 4, Mušlek 6, Rešetar 2, Nemčić 2, Lazar 11, Samošćanec 2, A. Miklečić 6, Loborec, Kamenar 3 i Adamić 5 pogodaka. Utakmicu su “prelomili” u drugom dijelu prvom poluvremena, a u nastavku utakmice potpuno su nadigrali goste iz Čakovca. KTC II najveću je prednost imao od 11 pogodaka, 40:29.