Rukomet: Linice nadigrale Pitomačanke

Rukometašice Podravke Lino u četvrtom su kolu Druge hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Pitomače upisale pobjedu 36:41. Pitomačanke su se bolje snašle u početku i u 13. minuti bile su na plus četiri. No, Linice su vrlo brzo nakon toga uhvatile željeni ritam igre u 20. minuti stigle su do izjednačenja, a do isteka prvog poluvremena kreirale su i potpuni preokret te na predah otišle s vodstvom 18:22. Pitomačanke su se u 40. minuti približile na samo gol zaostatka, ali nakon toga Linice su ponovno ubacile u petu brzinu i mirno privele susret kraju. Rukometašice Đuređvca su na gostovanju kod Virovitice pretrpjele poraz 33:31. Sve do same završnice Đurđevčanke su bili u igri za pobjedu, ali u ključnim trenucima nisu imale potrebnu mirnoću u napadu pa su oba boda ostala u Virovitici.