RUKOMET ‘Linice’ propustile pobjedu za skok na ljestvici Druge HRL

Rukometašice Podravke 2 Lino ojačane za Petiku, Franušić i Firšt, koje su u sastavu prve ekipe seniorki, nisu uspjele pobijediti drugu ekipu varaždinske Koke2 na domaćem terenu. U vrlo zanimljivoj utakmici remizirale su 28:28. Povele su gošće 1:3, zatim 3:5, a rukometašice trenerice Snježane Petike tek su sredinom prvog dijela uspjele izjednačiti i održavati gol za gol sve do kraja poluvremena, kada su se uspjele odlijepiti na plus tri gola razlike. Činilo se tada da će tako i ostati zato što su i u drugom dijelu igračice Podravke 2 održavale prednost od dva-tri razlike, no do kraja utakmice prednost Linica se istopila na nulu, a gošće su u posljednjoj minuti utakmice uspjele doći do boda.