Rukomet: Moslavina iz Kutine prekinula pobjednički niz Križevčana

U Sportskom domu Kutina u istoimenom gradu u subotu je odigran susret 23. kola 1. hrvatske rukometne lige Sjever u kojem su snage odmjerili domaća momčad Moslavine i križevački KTC. Momčad Borislava Gutrunga prekinula je pobjednički niz Križevčana i pobjedom praktički osigurala drugo mjesto.

Otvorili su Prigorci utakmicu sjajno, no obrana Moslavine funkcionirala je još bolje pa smo tako u prvom dijelu gledali pravo rukometno nadmetanje. Odvojili su se domaćini na +3 prije predaha i smireno ušli u nastavak utakmice. Dečki iz Kutine nastavili su u istom ritmu i drugo poluvrijeme, dok KTC nikako nije mogao pronaći rješenje za raspoloženog Vidoša. Semafor je nakon 60 minuta pokazao 25:22 za Moslavinu koja je pobjedom učvrstila drugo mjesto. Križevčani će u sljedećem kolu kod kuće ugostiti momčad Rudara iz Samobora. (ds)