Rukomet: U triler utakmici Ludbrežani pobijedili Koprivničance

U 20. kolu Druge hrvatske rukometne lige Sjever momčadi Ludbrega i Koprivnice Noe odigrale su derbi donjeg dijela poretka i vrlo važnu utakmicu u borbi za opstanak u ligi. Stotinjak gledatelja moglo je vidjeti vrlo napetu utakmicu koja se igrala „gol za gol“  do zadnjih minuta susreta. Na poluvrijeme su momčadi otišle s jednim pogotkom razlike za goste iz Koprivnice. U drugom dijelu igra živaca se nastavila, sve do rezultata 19:19, pred sam kraj utakmice, a zadnjih pet minuta pogotke su postigli samo domaći. Kao posljedica toga rezultat je na kraju 22:19 za Ludbrežane i dva vrijedna boda. S druge strane Koprivničanci su se ovim porazom dodatno zacementirali na dnu poretka. U sljedećem kolu Ludbreg ide u goste Garešnici i bit će to još jedan izuzetno važan susret, jer bi se u slučaju pobjede Ludbrežani u potpunosti odvojili od posljednjeg dvojca na ljestvici. Koprivnica dočekuje ekipu Sesveta 2.