Rukometaši KTC-a držali korak s viceprvakom prvih 15-ak minuta

Jučer je u Križevcima odigrana utakmica hrvatskog rukometnog kupa u kojem je domaći KTC ugostio hrvatskog viceprvaka rukometni klub Nexe iz Našica. Prema očekivanjima, Nexe je predvođen reprezentativcima Jaganjcem i Kevićem rutinski slavio u utakmici konačnim rezultatom 24:37.

Držali su se Križevčani tek prvih 15 minuta kada je počelo odvajanje pa je poluvrijeme završilo sa plus pet za goste. Drugo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Našičana od kojih se čak 12 igrača upisalo u strijelce. Kod domaćina u strijelce su se upisali Ezgeta i Kota sa 5 pogodaka, 4 je postigao Marković, 3 Tandara, po 2 Vinković i Perajica, a jednom su precizni bili Mušlek, Martinčić i Celovec.

U gostujućim redovima najefikasniji Barišić Jaman sa 7 i Tomić sa 6 golova.

Rukometaše KTC-a sutra očekuje prvenstva utakmica 1.HRL sjever u kojoj će ugostiti uvijek neugodnu ekipu Čakovca, dok Nexe za vikend kreće u odigravanje utakmica Premijer lige, a u prvom kolu lige za prvaka će ugostiti Sesvete. Prema viđenom ove sezone Našičani se imaju pravo nadati tituli iako je PPD Zagreb i dalje prvi favorit.