Rukometašice Pitomače s lakoćom upisale novu pobjedu

Rukometašice Pitomače u desetom su kolu Druge hrvatske lige Sjever s lakoćom opravdale ulogu favoritkinja protiv Garešnice te upisale pobjedu 39:35. Odmah u uvodu Pitomačanke su stvorile prednost od četiri gola koju su držale do 15. minute. Nakon toga uslijedio je mali pad u njihovoj igri pa su se Garešničanke u 20. minuti približile na gol zaostatka. No, u završnici prvog poluvremena Pitomačanke su zaigrale agresivnije u obrani te su golovima Marije Roberte Magić na predah otišle s plus pet. I u drugom poluvremenu Pitomača je kontrolirala igru i rezultat, a od 37. do 48. minute uslijedio je novi val dominacije domaćih rukometašica. Ines Begović i Tamara Štefanec bile su nezaustavljive u napadu, a i obrana je bila na visini zadatka pa su se Pitomačanke odlijepile na plus deset. Uvjerljivo vodstvo ponudilo je trenerici Sanji Šandrovčan da u samoj završnici pošalje na parket igračice s manjom minutažom pa su Garešničanke na kraju ublažile poraz.