Rukometašice Podravke izgubile u drugom pripremnom susretu

Rukometašice Podravke Vegete danas su u Koprivnici odigrale drugu pripremnu utakmicu u novoj sezoni u kojoj su izgubile od mađarskih rukometašica HC Siofok . Krajnji rezultat bio je 28:29 za gostujuću ekipu, poluvrijeme 14:13.

Pozdrav ekipa na kraju koprivničke utakmice // Foto: RK Podravka

Prvo poluvrijeme bilo je bolje te su rukometašice Podravke na odmor otišle sa jednim golom razlike, no drugo poluvrijeme je ipak završilo pobjedom gostujućih rukometašica.

PODRAVKA VEGETA: Ećimović, Dumanska; Turk 2, Popović 6, Milošević, Džono, Milosavljević 3(1), Zrnić, Mugoša 6, Franušić 2, Buljan 1(1), Škarić, Tsakalou 4(1), Carlos 4.

SIOFOK: Van der Heijden 3, Szikora, Bohme 1, Harsfalvi 1, Horaček 1, Eckerle 1, Aoustin 3, Snelder 4, Ježić 1, Such 4, Kis 4, Niombla 2, Kobetić 4, Tomori, Toth.