Šah: Križevčanin Ivan Martić peti u Hrvatskoj!

Iza šahista Križevaca odličan je nastup na državnom prvenstvu kadeta i kadetkinja održanom u Trogiru. Najuspješniji je natjecatelj bio Ivan Martić koji je osvojio peto mjesto. Tog je šahista vrlo malo dijelilo do osvajanja trećeg mjesta. U kategoriji U15 Ivana Emili Turkalj bila je 14. s 3,5 bodova, u kategoriji U11 odličan nastup imao je Leo Lovreković koji je završio na desetom mjestu s 5,5 bodova.

U kategoriji U9 Luka Lovreković bio je 15. s osvojena četiri boda. Sofija Kučar u kategoriji U7 bila je odlična šesta, a Tena Martić u istoj kategoriji osma. Križevački su šahisti u sklopu Sportskog viKŽenda u suradnji s Gradom organizirali i brzopotezni turnir na kojem je nastupilo 14 kadeta i kadetkinja, a uvjerljivo prvo mjesto sa svih pet pobjeda iz pet partija u kategoriji starijih kadeta osvojio je Borna Vranešić. Zlate su medalje po kategorijama osvojili Klara Mihalić (mlađe kadetkinje), Toma Mihalić (mlađi kadeti) i Lana Gršić (starije kadetkinje).