ŠAH Magdalena Muha osvojila naslov juniorske prvakinje Hrvatske

Magdalena Muha, članica Šahovskog kluba Picok iz Đurđevca osvojila je naslov juniorske prvakinje Hrvatske u kategoriji do 17 godina. U devet partija Magdalena je osvojila sedam bodova, što joj je bilo dovoljno za veliki uspjeh.

Iz đurđevačkog kluba na prvenstvu su nastupili i Ema Bevanda koja je u kategoriji do 17 godina s 4,5 osvojena boda zauzela deseto mjesto, Viktor Šalamon koji je u kategoriji do 19 godina s četiri osvojena boda također bio deseti te Ognjen Domović koji je kod juniora do 17 godina 4,5 boda osvojio 23. mjesto.

-Svi naši članovi opravdali su očekivanja, a najviše smo ponosni na Magdalenu koja je našem klubu donijela novu pojedinačnu titulu prvakinje Hrvatske – kaže Nikola Mihočka, predsjednik Šahovskog kluba Picok.