Sedam plivačica i plivača Cerina osvojilo medalje

Natjecateljice i natjecatelji koprivničkog Plivačkog kluba Cerine prošli su vikend bili iznimno uspješni na Regionalnom prvestvu Hrvatske u Sisku. Čak sedam plivača osvojilo je medalje, što uspjeh čini još većim. Erik Petrić u kategoriji početnika osvojio je prvo mjesto na 100 metara leđnim stilom, a osvojio je i treće mjesto na 50 metara delfin, 100 metara slobodnim i 200 metara mješovitim stilom.

Mlađi kadet Petar Ferčec osvojio je prvo mjesto na 100 metara prsnim stilom, dok je na 50 metara prsno bio drugi. Kadetkinja Katja Košćak osvojila je drugo mjesto na 100 metara delfin, no bila je prva na 400 metara mješovitim načinom. Kadet Pavel Pahek Remenar bio je drugi na 400 metara mješovito. Mlađi junior Damjan Domanovac osvojio je drugo mjesto na 200 metara prsno i treće na 100 metara prsno, a njegov vršnjak Ivan Sinjeri osvojio je prvo mjesto na 100 metara delfin i drugo na 50 metara kraul. Mlađi juniori osvojili su brončane medalje u 4×200 slobodno, 4×100 slobodno i 4×100 mješovito u sastavu Pavel Pahek Remenar, Damjan Domanovac, Ivan Sinjeri i Marko Franjo.