Sigečani sigurni: Dva gola u prvih deset minuta usmjerila utakmicu

Mladost iz Sigeca Ludbreškog u 25. je kolu Druge županijske nogometne lige Varaždin na domaćem terenu s 2:0 pobijedila Razvitak iz Čičkovine. Oba pogotka pala su u ranom dijelu susreta kada je i riješena utakmica.

Prvi gol stigao je u već u sedmoj minuti susreta kada je precizan bio Simon Čižmešija, a samo tri minute kasnije obrana gostiju je drugi put popustila, a zaslužan za to je bio Dražen Vukina. Do kraja utakmice mreže su mirovale, a treba reći i kako je Razvitak došao s tek jednim igračem na klupi pa nije bilo ni snage za preokret.

Mladost je na ljestvici drugoplasirana s četiri boda više od trećeplasirane Lepoglave koja je u ovom kolu bila bolja od Podravca iz Sesveta i pet bodova više od četvrtog Dinama 01 iz Vrbanovca, dok je nedohvatljivi lider Zadrugar s novom pobjedom na 21 bodu prednosti. Razvitak je sada osmi s dva boda manje od sedmoplasiranog Radničkog iz Hrženice i tri više od devete Mladosti iz Varaždinskih Toplica. U idućem kolu Sigečani idu na gostovanje u Hrženicu kod Radničkog, a Razvitak dočekuje Mladost iz Šemovca.

MLADOST (S)    2 (2)

RAZVITAK         0 (0)

MLADOST (S): Kovač, Matijašec, Martinković (od 64. Grabrovec Ivica), Prlog (od 46. Zrinski), Vukina (od 90. Petrić), Brlek B., Čižmešija (od 87. Brlek I.), Gložinić (od 46. Gložinić), Grabrovec Mario, Kovač, Grabrovec Matija. TRENER: Nikola Brlek.

RAZVITAK: Cukor, Blažin, Rak T., Rak M., Jug, Klekar, Božić, Novak, Višnjić, Lotar, Horvat. TRENER: Miroslav Pomper.

SIGETEC LUDBREŠKI – Igralište Sigetec Ludbreški. SUDAC: Miro Hantak (Varaždin). POMOĆNICI: Vitez i Dvorski. STRIJELCI: 1:0 Čižmešija (7), 2:0 Vukina (10). ŽUTI KARTONI: Matijašec (32), Vukina (63) – Mladost (S)