Sjajni rezultati Križevčana na prvenstvu

Protekli je vikend na Automatskoj streljani Vrapčanski potok u Zagrebu održano Prvenstvo Hrvatske u gađanju zračnim oružjem-ISSF program za juniore i juniorke na kojem su nastupili i Križevčani, članovi Streljačkog kluba Križevci 1252, te ostvarili sjajne rezultate. Križevčani su na Prvenstvu nastupili s juniorskom ekipom te jednom juniorkom.

Lana Mihoci

Tako je juniorska ekipa u sastavu Karlo Sačarić, Matija Udvari i Marko Pofuk s rezultatom 1780,2 kruga zauzela peto mjesto. Pojedinačno je sedmo mjesto osvojio Karlo Sačarić sa 138,8 kruga (kvalifikacijski meč 606,7 krugova, kojim je u kategoriji mlađi juniori osvojio četvrto mjesto), dok je 18. bio Matija Udvari s 594,6 krugova, a 42. Marko Pofuk s 578,9 krugova (u kategoriji mlađi juniori osvojio je 31.mjesto). U pojedinačnoj konkurenciji juniorki 43. je bila Lana Mihoci s 579,8 krugova (u kategoriji mlađe juniorke osvojila je 34. mjesto). (ds)