Slatina šokirala neučinkovite Pitomačane

Pobjednička serija nogometaša Pitomače zaustavljena je u osmom kolu Četvrte hrvatske lige u kojem ih je u županijskom derbiju pobijedila Slatina 1:3. Slatina je najavila iznenađenje u 21. minuti u kojoj je Rupčić pobjegao svom čuvaru i zabio za 0:1. U 50. minuti Pitomača je izjednačila. Nakon udarca Milinovića lopta se odbila do Babića koji je odmjerenim udarcem s deset metara poravnao na 1:1. No, u 61. minuti obrana Pitomačana ponovno je zaboravila na Rupčića koji se još jednom upisao u listu strijelaca za novo vodstvo gostiju. Pobjedu Slatine na ulasku u sudačku nadoknadu potvrdio je Willian koji je postavio konačnih 1:3.