Slaven Belupo: Na pobjedu u Varaždin za nastavak pozitivnog niza

„Gorak okus“ ostao je nakon prvog ovosezonskog dvoboja Farmaceuta i susjeda iz Varaždina. Na koprivničkom Apašu bilo je 1:1, iako je Slaven Belupo bio bolji. Međutim, nedostajao je jedan korak više da bi se upisala tri boda. Jedini strijelac za Koprivničance bio je Ejupi u 58. minuti, da bi gosti preko Stolnika izjednačili na 1:1 u 72. minuti.

Ove dvije ekipe susrest će se opet preksutra u subotu 9. studenoga na Stadionu Varteksa, a utakmica se igra u 17.30 sati. Slaven Belupo ni ovaj put neće moći računati na stopera Međimorca koji mora zaliječiti lom kosti noge. Zbog javnih opomena pravo nastupa neće imati Glavčić, dok se desno krilo Bogojević vraća nakon odrađene utakmice „suspenzije“.

– To je drugi protivnik, s drugim stilom igre nego što je bila Istra – rekao je trener Tomislav Stipić i dodao kako moraju i mogu barem 20 posto fizički još napredovati.

Dodajmo i kako Varaždin trenutno ima 10 bodova, a Slaven im je remijem protiv Istre uspio pobjeći na bod razlike. Uz Slaven, još Inter i Istra imaju po 11 bodova. Ne treba posebno isticati u kojoj bi mjeri Koprivničancima značila pobjeda u Varaždinu u smislu bijega sa začelja prvenstvene ljestvice, ali i nastavka, kakvog-takvog, ali pozitivnog niza.

Slaven Belupo svojim navijačima osigurava besplatne karte za utakmicu. U slučaju da se prijavi dovoljan broj navijača, postoji mogućnost da klub organizira i besplatan prijevoz. Zainteresirani se za karte mogu prijaviti u prostorijama kluba od 9 do 15 sati ili na broj telefona 048/623-960, a krajnji rok je petak u 12 sati.