Slaven nadigrao Intera u Koprivnici: Nova utakmica bez primljenog gola

Slaven Belupo nadigrao je Inter iz Zaprešića na domaćem Apašu u 17. kolu Prve HNL i pobijedio 3:0. I ova utakmica prošla je bez primljenog gola i to je već četvrta prvenstvena otkako je novi trener Stipić na klupi Farmaceuta. Pridodamo li tome i Kup utakmicu i dvije prijateljske to je niz od čak sedam utakmica.

Trener Tomislav Stipić

Trener Stipić i ovaj je put postavio 3-5-2. Na vratima je Filipović, a stoperi Mikulić, Paracki i Nowak. Desnu stranu držao je Bogojević, a lijevu Goda, dok su u sredini bili Bačelić Grgić, Glavčić i Lulić. U napadu Krstanović i Lima.

Prvi pogodak na otvaranju susreta u 15. minuti djelo je stopera Nowaka, a samo 11 minuta kasnije još jednom je s bijele točke bio nepogrešiv Krstanović za 3:0. Bolju igru Koprivničanci su okrunili novim golom u 66. minuti, a mrežu je zatresao stoper Mikulić.

Slaven je sad na 18 bodova, što je sedam više od pretposljednjih Zaprešićana i zadnjih Varaždinaca koji sutra kod kuće igraju protiv Osijeka. U 18. kolu Slaven putuje u Veliku Goricu, a utakmica se igra 7. prosinca u 15 sati.