Slavenaši minimalno poraženi u prvoj provjeri, sutra nova bez gledatelja

Danas su nogometaši Slaven Belupa odigrali prvu pripremnu utakmicu nakon početka priprema za novu sezonu protiv susjednog prvoligaša nogometnog kluba Varaždin. Utakmica se igrala u Varaždinu s početkom u 20 sati, a bolji je bio domaćin Varaždin sa minimalnih 1:0.

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale iako je domaćin nekoliko puta zaprijetio, no na pogodak se čekalo do 66. minute kada je Benko poentirao za 1:0. Do kraja utakmice obje su momčadi imale po jednu šansu, no Brkovićev udarac obranio je Nevistić, dok Benko nije bio precizan.

Već sutra Slaven Belupo čeka nova provjera kada će na domaćem terenu ugostiti Hrvatski dragovoljac s početkom u 18 sati, no zbog epidemiološke situacije, utakmica će se odigrati bez prisustva gledatelja.

NK Varaždin – NK Slaven Belupo 1:0

NK Varaždin: Zelenika, Urata, Drožđek, Senić, Obregon, Đurasek, Novoselec, Stolnik, Petković, Tkalčić, Šabić. Još su igrali: Nevistić, Mamić, Grgec, Glavica, Glavina, Posavec, Benko, Kolarić, Roca, Skorup. Trener: Samir Toplak.

NK Slaven Belupo: Filipović, Božić, Paracki, Soldo, Bogojević, Glavčić, Bačelić Grgić, Brković, Goda, Etoundi, Boakye. Još su igrali: Prce, Mlinar, Mikulić, Lulić, Maglica, van Bruggen, Bilobrk, Čovo M. Trener: Tomislav Stipić.