Slavenovi juniori: Tijesan poraz od Intera, za vikend kod Šibenika

Vrhunska utakmica, koja je nažalost završila porazom juniora Slavena, igrana je u subotu na Gradskom stadionu u Koprivnici. Gostovali su nogometaši Intera iz Zaprešića i slavili 2:3.

Poveli su igrači Slavena golom Mađarića iz penala u 35. minuti.Tom prednošću mladih Farmaceuta otišlo se na odmor nakon kojeg su gosti izjednačili golom Razuma u 50. minuti. Gosti su nakon toga poveli iz drugog penala na utakmici. Siguran za 1:2 u 68. minuti bio je Ljubić. Sudac Dergez treći je penal svirao za Slaven, a u 70. minuti u izjednačenje pretvorio ga je Mađarić. No, gosti su ipak odnijeli sva tri boda. Strijelac za pobjedu bio je u 76. minuti Bojan Lukić.

Slavenovi juniori trenutno su na 11. mjestu od 16 momčadi. Za vikend igraju kod Šibenika.