Starigrad na Jambrušićev pogon “razmontirao” Mičetinčane

Nogometaši Starigrada uvjerljivo su slavili u subotnjoj utakmici na domaćem terenu protiv Mičetinca 4:0. Igrač odluke bio je čuveni Kruno Jambrušić koji je na utakmici postigao tri gola. Prvi gol postigao je u 21. minuti utakmice iz kaznenog udarca, koji je vrlo dobar sudac Mihael Andrić dosudio nakon igranja rukom u kaznenom prostoru igrača Mičetinca. Drugi gol Jambra je postigao sedam minuta kasnije, u 28. minuti, iz igre i tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku ista ‘rapsodija’ ‘raspjevanog’ Starigrada.

Nakon samo pet minuta igre golman gostiju Zlatko Trubarac morao je vaditi loptu iz mreže. Za gol za 3:0 bio je zaslužan Danijel Pavešić koji je tako na vrlo lijep način zaokružio svoju dobru igru na utakmici. Svoj treći zgoditak za konačnih 4:0 Jambrušić je postigao u 75. minuti utakmice. Nogometaši Mičetinca tako su na gostovanju pali ‘bez ispaljenog metka’. Možda bi nešto drugačija slika bila da imaju na raspolaganju kažnjene igrače, no nekako nam se čini, bar kako su igrači Starigrada djelovali u igri, da u subotu ne bi imali previše šanse niti da su bili kompletni. S nova tri boda i porazom Prekodravca od vodećih Bregovaca, nogometaši Starigrada preskočili su Ždalčane i popeli se na treće mjesto ljestvice.

STARIGRAD      4 (2)

MIČETINAC       0 (0)

STARIGRAD: Pepelko (od 78. Golubić), Kremer, Sršek (od 78. D. Nemčić), Tušek, D. Pavešić, Jambrušić, S. Pavešić (od 46. Đaković), Vitelj (od 71. Ranilović), Bogatirov (od 46. Vargantolić), Kodrić, Kapuata. TRENER: Marijo Dodik.

MIČETINAC: Trubarac, Šestak (od 81. Mesar), Ruk, Muhtić, N. Mandarić, Matočec, Pleško (od 46. M. Kožar), R. Mandarić, Ahmedi, Sobota, Lončar (od 56. G. Kožar). TRENER: Siniša Plemenčić.

STARIGRAD – Igralište Starigrada. Gledatelja oko 50. SUDAC: Mihael Andrić (Mali Otok). STRIJELCI: 1:0 Jambrušić (21-11m), 2:0 Jambrušić (28), 3:0 D. Pavešić (51), 4:0 Jambrušić (75). ŽUTI KARTON: Trubarac (Mičetinac).

SNIMIO: NIKOLA WOLF