Što se to događa: Rukometaši Koprivnice sve bliže ispadanju

Rukometaši Koprivnice sve su bliže ispadanju i nada za opstanak u ligi tinja još samo kod rijetkih navijača. Poraženi su na domaćem terenu od Sesveta rezultatom 25:36, a jedino im daje nadu da je i pretposljednja Garešinca poražena od Ludbrega na domaćem terenu. Do kraja prvenstva pet je kola i rukometaše Koprivnice, koji su na posljednjem mjestu sa šest bodova, od ispadanja spašava tek mogući kiks Garešnice. Unatoč uzastopnim porazima igrači Koprivnice bore se i u svakoj utakmici daju svoj maksimum. U sljedećem kolu Koprivnica ide u goste Petrinji, zatim kod kuće dočekuje Dubravu 2. Slijedi gostovanje kod Zagorice i nakon toga, ako se rezultati poklope, vrlo zanimljivo, možda i ključno gostovanje kod Garešnice. U posljednjem kolu prvenstva u Koprivnici gostuje Dugo Selo. Na kraju dodajmo samo kako je klupska škola rukometa trenutno jedina svijetla točka muškog rukometa. Dječaci B gostovali su s dvije ekipe u Varaždinu, a obje momčadi ostvarile su pobjede.

KOPRIVNICA – SESVETE II 25:36

KOPRIVNICA: Mandić 1, Sabolić 2, Stričević, Vlašić 4, Karlović 8, Udovičić, Vučković, Pranjić, Vorkapić, Lorber 1, Šumand 3, Šprem, Žarić 4, Ivačić, Baronić 1, Kosmač 1. TRENER: Filip Turk.

SESVETE: Jelovčić 1, Andić 1, Tomić 1, Velić 1, Hrnić 3, Jurić 2, Dumbović, Pranjić, Gavrić 1, Raos 4, Kosen 15, Vulje 3, Zadro 4. TRENER: Davorin Štrlek.

KOPRIVNICA – Dvorana Gimnazije Fran Galović. SUCI: Sanja Hanjić i Jelena Vujić (Zagreb). ISKLJUČENJA: Koprivnica 2 minute, Sesvete 10 minuta. SEDMERCI: Koprivnica 7/6, Sesvete 5/4.