Streljaštvo: Jambreuš državni prvak, podravkaši ekipno drugi

Na prvenstvu Hrvatske za kadetske kategorije u disciplini serijska zračna puška, održanom na zagrebačkoj streljani Vrapčanski potok, strijelci Podravke postigli su odlične rezultate. Kadetska ekipa Podravke u sastavu Luka Jambereuš, Dominik Trtanj, Dinko Blažek i Gregor Gašparić otpucala je 555 krugova osvojivši drugo mjesto.

PH SZP Kadetsko 2020

U pojedinačnom plasmanu kadeta Luka Jambreuš s otpucana 193 kruga ušao je kao prvoplasirani u finalno gađanje najboljih osam kadeta u kojem je otpucao 93 kruga i s ukupno 286 krugova osvojio zlato i naslov državnog kadetskog prvaka.

Dominik Trtanj u osnovnom meču postigao je 186 krugova uvrstivši se u finalno gađanje kao osmoplasirani. U finalnom gađanju Dominik Trtanj postigao je 88 krugova te je s ukupno 274 otpucana kruga ostvario plasman na osmo mjesto. U plasmanu mlađih kadeta Dominik Trtanj sa 186 otpucanih krugova osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju. Dinko Blažek otpucao je 176 krugova u pojedinačnom plasmanu kadeta plasiravši se na 47.  mjesto, a Gregor Gašparić završio je na 54. mjesto sa 175 otpucanih krugova.