Streljaštvo: Jambreušu tri zlata, Gašparić također prvi

Na četvrtom turniru olimpijskih nada u gađanju ISSF zračnim oružjem, održanom prošli vikend na streljani u Čakovcu, mladi natjecatelji Streljačkog športskog kluba Podravka nastavili su ostvarivati odlične rezultate, uostalom na kakve smo i navikli. U gađanju ISSF zračnom puškom Luka Jambreuš otpucao je 616,7 krugova osvojivši tri zlatne medalje i plasiravši se na prvo mjesto u kategoriji kadeta, mlađih juniora i juniora.

Luka Jambreuš

Po prvi put u disciplini ISSF zračne puške na turniru olimpijskih nada nastupili su Dinko Blažek, Juraj Jukić i Dominik Trtanj. U svom prvom nastupu Dinko Blažek otpucao je 552,1 krug plasiravši se u konkurenciji kadeta na 19. mjesto. Juraj Jukić s 521,8 krugova plasirao se u konkurenciji kadeta na 24. mjesto, a Dominik Trtanj zauzeo je 22. mjesto u konkurenciji kadeta s 542,8 otpucanih krugova. U disciplini ISSF zračnog pištolja Gregor Gašparić s 541 otpucanim krugom osvojio je prvo mjesto u konkurenciji kadeta te drugo mjesto u konkurenciji mlađih juniora.