Suki je bio u pravu i osvojio na okladi tri pečena odojka!

Dinamičnu i do posljednjeg sučevog zvižduka zanimljivu pripremnu utakmicu odigrali su županijski prvoligaši Drava-Ajax iz Svetog Đurđa i Borac iz Imbriovca. Iako prijateljska, utakmica je imala i dodatni natjecateljski naboj zbog oklade otprije točno mjesec dana.

Podsjetimo, trener Drave-Ajaxa Slobodan Sudec i igrač Borca Nikola Krušelj kladili su se kako Borac hoće/neće izgubiti s tri gola razlike u ovoj prijateljskoj utakmici. Predmet oklade bila su čak tri pečena odojka. Iako se tijekom dosadašnjeg prijelaznog roka Drava-Ajax pojačao s čak s četiri odlična igrača jer pristupili su Luka i Ivan Vađunec, Nikola Međimorec i Matija Marković, od te četvorice igrao je tek Ivan.

Nikola Krušelj i Slobodan Sudec

Domaći su imali samo dva rezervna igrača na klupi, a gostujući toliko da na klupu nisu svi imali mjesta sjesti. Jembrovčani su poveli u 30. minuti susreta pogotkom Vedrana Kovača i činilo se da je situacija ‘debelo pod kontrolom’. No izgleda da je gostujući trener u drugom poluvremenu previše oslabio sastav pa su domaći ubrzo izjednačili preko Marina Ružića, a u 60. minuti poveli pogotkom Sebastijana Huzjaka.

Deset minuta kasnije na 3:1 povisio je Marin Ružić svojim drugim pogotkom, a onda je u 89. minuti susreta pogodak ‘za tri odojka’ postigao šesnaestogodišnji junior NK Drava-Ajax Ivan Zdelar. Poslije utakmice Nikola Krušelj prišao je treneru domaćih Slobodanu Sudecu i čestitao mu na pobjedi i dobivenoj okladi. Nikola osobno nije mogao igrati susret zbog ozljede, a igru svojih suigrača u drugom poluvremenu ocijenio je ‘premekanom’. (dv)